سفارش تبلیغ
صبا
مردم خواسته دنیا خرده گیاهى است خشک و با آلود که از آن چراگاه دورى‏تان باید نمود . دل از آن کندن خوشتر تا به آرام رخت در آن گشادن ، و روزى یک روزه برداشتن پاکیزه‏تر تا ثروت آن را روى هم نهادن . آن که از آن بسیار برداشت به درویشى محکوم است و آن که خود را بى نیاز انگاشت با آسایش مقرون . آن را که زیور دنیا خوش نماید کورى‏اش از پى در آید . و آن که خود را شیفته دنیا دارد ، دنیا درون وى را از اندوه بینبارد ، اندوه‏ها در دانه دل او رقصان اندوهیش سرگرم کند و اندوهى نگران تا آنگاه که گلویش بگیرد و در گوشه‏اى بمیرد . رگهایش بریده اجلش رسیده نیست کردنش بر خدا آسان و افکندنش در گور به عهده برادران . و همانا مرد با ایمان به جهان به دیده عبرت مى‏نگرد ، و از آن به اندازه ضرورت مى‏خورد . و در آن سخن دنیا را به گوش ناخشنودى و دشمنى مى‏شنود . اگر گویند مالدار شد دیرى نگذرد که گویند تهیدست گردید و اگر به بودنش شاد شوند ، غمگین گردند که عمرش به سر رسید . این است حال آدمیان و آنان را نیامده است روزى که نومید شوند در آن . [نهج البلاغه]
اصولگرا
سیل در شهرستان فومن
مرتضی رفیع خواه
سیل در شهرستان فومن

خبرگزاری فارس: بارش شدید باران که از روز گذشته در استان گیلان آغاز شده بود سبب جاری شدن سیل در شهرستان‌های این استان گردیده و در شهرستان فومن خساراتی را به بار آورده است. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: پنج شنبه 91/1/31::: ساعت 9:45 عصر

  وقتی در مملکت احمدی نژاد قحط الرجال هست!

  وقتی رئیس جمهور فعلی با شعار عدالت آمد همگان تصور می کردند که در این دولت خبری از باند و فامیل بازیهای ناعدلانه نخواهد بود اما قرائن حاکی از چیز دیگری است.


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: پنج شنبه 91/1/31::: ساعت 9:44 عصر

  هماهنگی فایننشال تایمز با مخالفان داخلی جبهه پایداری

  " بنا به هشدار تحلیلگران، موفقیت نیروهای افراطی در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی ایران، تنش بین رژیم اسلامی و قدرت های غربی بر سر برنامه هسته ای ایران را تشدید خواهد کرد. ظهور یک گروه تندرو، اوضاع را پیچیده تر کرده و این در حالی است که این انتخابات به خودی خود نگران کننده است.


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: چهارشنبه 91/1/30::: ساعت 11:36 عصر


  در پاسخ به تخریب های اخیر موتلفه علیه پایداری ملت؛
  پس از اینکه حزب موتلفه در دور اول انتخابات مجلس تهران با وجود هزینه های کلان تبلیغاتی تنها دو چهره مشهور این حزب توانست به دور دوم راه پیدا کند که آنهم با کسب رای اندک و بعد از گمنام ترین کاندیداها قرار گرفتند. حال این حزب شکست خورده و منزوی درصدد است تا نیروهای انقلابی در جبهه پایداری انقلاب اسلامی که اهل معامله و بده‌بستان‌های سیاسی و اقتصادی نیستند را به هر نحو ممکن از صحنه خارج کنند


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: جمعه 91/1/25::: ساعت 11:33 عصر

  اظهارات تهدید آمیز محسن رضایی در قم!

  آیا اگر مسئولین مربوطه به هر دلیلی با صدور چنین مجوزی مخالفت کرده و به بایدهای آقای رضایی جامعه عمل نپوشانند، آنگاه مردم و نظام تاوان چه جرمی را خواهند داد؟!


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: سه شنبه 91/1/22::: ساعت 11:11 عصر

  محمد علی کشاورز
  ملاقات خبرنگار فارس با بازیگر پیشکسوت در بیمارستان آتیه
  کشاورز: دوست ندارم به دنیای بازیگری برگردم/روابط نامشروع در سینما زیاد شده است

  خبرگزاری فارس: محمد‌علی کشاورز گفت: پیشنهاد بازی زیاد دارم اما دوست ندارم به دنیای بازیگری برگردم، به دلیل اینکه سناریوها خیلی بد شده و روابط نامشروع هم در آن خیلی زیاد شده است. نمی‌خواهم آبروی 80 ساله‌ام از بین برود. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: سه شنبه 91/1/22::: ساعت 11:9 عصر

  وزارت اطلاعات
  در چند استان مرزی و مرکزی صورت گرفت
  ضربه سنگین وزارت اطلاعات به یک شبکه تروریستی

  خبرگزاری فارس: از بازداشت شدگان، مقادیر قابل توجهی بمب‌های سنگین آماده انفجار، انواع مسلسل و سلاح‌های کمری و صدا خفه کن، تجهیزات نظامی، مخابراتی، و دیگر ابزار آلات تروریستی کشف و ضبط گردیده است. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: سه شنبه 91/1/22::: ساعت 11:8 عصر     1   2      >

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 1673
  بازدید دیروز: 296
  کل بازدید :871123

  >> درباره خودم <<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  اصولگرا

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<


  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<