سفارش تبلیغ
صبا
در گذشته مرا برادرى بود که در راه خدا برادریم مى‏نمود . خردى دنیا در دیده‏اش وى را در چشم من بزرگ مى‏داشت ، و شکم بر او سلطه‏اى نداشت ، پس آنچه نمى‏یافت آرزو نمى‏کرد و آنچه را مى‏یافت فراوان به کار نمى‏برد . بیشتر روزهایش را خاموش مى‏ماند ، و اگر سخن مى‏گفت گویندگان را از سخن مى‏ماند و تشنگى پرسندگان را فرو مى‏نشاند . افتاده بود و در دیده‏ها ناتوان ، و به هنگام کار چون شیر بیشه و مار بیابان . تا نزد قاضى نمى‏رفت حجّت نمى‏آورد و کسى را که عذرى داشت . سرزنش نمى‏نمود ، تا عذرش را مى‏شنود . از درد شکوه نمى‏نمود مگر آنگاه که بهبود یافته بود . آنچه را مى‏کرد مى‏گفت و بدانچه نمى‏کرد دهان نمى‏گشود . اگر با او جدال مى‏کردند خاموشى مى‏گزید و اگر در گفتار بر او پیروز مى‏شدند ، در خاموشى مغلوب نمى‏گردید . بر آنچه مى‏شنود حریصتر بود تا آنچه گوید ، و گاهى که او را دو کار پیش مى‏آمد مى‏نگریست که کدام به خواهش نفس نزدیکتر است تا راه مخالف آن را پوید بر شما باد چنین خصلتها را یافتن و در به دست آوردنش بر یکدیگر پیشى گرفتن . و اگر نتوانستید ، بدانید که اندک را به دست آوردن بهتر تا همه را واگذاردن . [نهج البلاغه]
اصولگرا

هلوکاست
تکرار/ 16کشور غربی که در آنها انکار هلوکاست «جرم» است
توهین به پیامبر اسلام آزاد، انکار هولوکاست ممنوع!

خبرگزاری فارس: در شرایطی که شخصی چون «سام باسیل» به راحتی می‌تواند پیامبراسلام(ص) را مورد اهانت قرار دهد، در بسیاری از کشورهای اروپایی حتی تردید در تعداد کشته‌های یهودیان در جنگ دوم جهانی می‌تواند مجازات‌های جدی به‌دنبال داشته باشد. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 91/6/25::: ساعت 11:26 عصر

  جبهه پایداری انقلاب اسلامی
  جزئیات نشست شورای مرکزی جبهه پایداری با آیت‌الله مصباح
  انتخابات جبهه پایداری هفته آینده/ دبیرکل و سخنگو تغییر نکرد

  خبرگزاری فارس: جلسه اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری با آیت‌الله مصباح به اتمام رسید و طبق این جلسه انتخابات این جبهه به هفته آینده موکول شد. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 91/6/25::: ساعت 11:26 عصر


  محمد حسنین هیکل
  حسنین هیکل:مردم سوریه خواهان «بهار ناتو» نیستند

  خبرگزاری فارس: «محمد حسنین هیکل»، اندیشمند برجسته جهان عرب تاکید کرد، مردم سوریه خواهان «بهار ناتو» نیستند. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 91/6/6::: ساعت 10:0 عصر

  حجت‌الاسلام رجایی نماینده مردم گناباد
  حجت‌الاسلام رجایی در گفت‌وگو با فارس:
  هزینه‌های اجلاس تهران تنها با یک قرارداد کوچک اقتصادی تامین می‌شود

  خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به شانتاژآفرینی دشمنان درباره هزینه‌های اجلاس نم در تهران گفت:بحث هزینه های گزاف برگزاری اجلاس، عملیات روانی دشمن است.هزینه‌ برگزاری این اجلاس تنها با یک قرارداد کوچک اقتصادی با کشورهای عضو تأمین می‌شود. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 91/6/6::: ساعت 9:58 عصر

  تخریب امامزاده در لیبی
  همزمان با سالروز تخریب بقیع انجام شد
  تخریب مزار نواده امام حسن(ع) در شمال آفریقا توسط وهابیان + فیلم

  خبرگزاری فارس: بار دیگر حادثه دردناک «یوم‌الهدم» تکرار شد،‌ آن هم در حرم «عبدالسلام الاسمر» از معروف‌ترین امامزادگان قاره آفریقا. البته این بار وهابیان سلفی جسارت را به حد اعلای خود رساندند و نبش قبر کردند. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 91/6/6::: ساعت 9:54 عصر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 139
  بازدید دیروز: 427
  کل بازدید :1039076

  >> درباره خودم <<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  اصولگرا

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<


  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<