سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دنیا را دشمن بدارید، تا خدا دوستتان بدارد [حضرت مسیح علیه السلام ـ چون از ایشان درباره کاری که خدا دوستی به بار می آورد، پرسیدند ـ]
اصولگرا
اینکه گفته می شود بنده از جانب دولت مأموریت داشتم، صحت ندارد. آقای احمدی ن‍ژاد چنین درخواستی از من نداشتند و اساساً در شأن ایشان نیست که چنین چیزی به من بگویند و روحیات بنده هم اینگونه نیست. به نظر می‌رسد دوستان گاهی در اخبار خود گمانه‌زنی می کنند.


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: پنج شنبه 87/6/28::: ساعت 9:40 عصر

  دیدار روسای سه قوه و مسئولان و مدیران بخشهای مختلف نظام

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار روسای سه قوه و مسئولان و مدیران بخشهای مختلف نظام، صبر و پایداری بر اصول و مبانی اسلام و انقلاب را، موجب پیشرفت بیشتر در عرصه های گوناگون خواندند و با اشاره به حاکمیت عقلانیت بر ارکان نظام افزودند: این عقلانیت زمینه ساز تلاش بی وقفه برای تحقق آرمانهای اسلامی و انقلابی است.

  ایشان با اشاره به تأکید قرآن کریم بر استعانت و یاری جستن از صبر و صلاه، توجه به ارتباط این دو عنصر سعادت بخش را ضروری خواندند و افزودند: اگر صبر و پایداری، به روح نماز یعنی توجه به منبع لایزال الهی و ذکر و خشوع متصل شود، استقامت انسان هیچگاه پایان نمی یابد و در این صورت هیچ وقفه ای در مسیر حرکت انسان و جامعه به سمت قله های مادی و معنوی از جمله قله های علم، ثروت، اقتدار سیاسی و اخلاق و معنویت پیش نخواهد آمد.   ادامه مطلب • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: سه شنبه 87/6/19::: ساعت 11:15 عصر

                              توهین عطاران به فرهنگ و هنر و مردم با بزنگاه
         

  چندین سال است که بنا بدلایلی، عطاران، پای ثابت شبکه سوم، و مامور به هدر دادن بودجه و سریال سازی برای ماه مبارک رمضان شده، و هرسال در میان سکوت مسئولان فرهنگی سیمای ضرغامی، لوده گی هایش را بی مزه تر از سال قبل نموده، و اما وقتی عطاران، در شروع اولین قسمت «بزنگاه» دقایقی را حوله بدوش، با پشت خم شده به دوربین، ضمن توهین به بینندگان، لوده گی کرد و با مردم حرف زد، مشخص شد که بدلیل نبود نظارت در بزنگاه و شبکه های ضرغامی، او با تمام قدرت و توان، و بوسیله بی هنری، چوب حراج به فرهنگ و هنر و اخلاق «جامعه» خواهد زد!
  بزنگاه خالی از هنر و خلاقیتی که بعد از افطار از شبکه سوم پخش می شود، جایی برای نقد باقی نگذاشته، یک مشت آدم حریص و طماع و فرصت طلب، دور هم جمع شده اند تا سهم بیشتری از ارث یک مرده را نصیب خود سازند. مرده ای که جسدش با به مسخره گرفته شدن آداب کفن و دفن و اخلاق و فرهنگ جامعه اسلامی، در میان لوده گی ها دفن می شود، آری! عطاران برای رسیدن به نام و نان بیشتر، از مرده هم دست برنمی دارد، حتی اگر مجبور به خوردن آب در لیوانی که حاوی دندان مصنوعی «مرده» می باشد، باشد.
  در چند قسمت پخش شده بزنگاه، بیش از هر چیز مصرف و معامله مواد مخدر و کشیدن تریاک با سیخ و میل، تبلیغ و ترویج شده است، و هیچکس در پی پاسخ دادن به این سوال نیست، که کدام دادگاهی در نظام جمهوری اسلامی، حضانت و سرپرستی یک دختر خردسال را به یک مرد بیکار معتاد سپرده است!؟ دختر خردسالی که در کنار پدر، دروغ گفتن و حمل تریاک را آموزش دیده و یاد می گیرد! برای بد نشان دادن چهره جمهوری اسلامی و نادیده گرفتن حقوق کودکان و مادران، کدام از دشمنان نظام جمهوری اسلامی می توانستند بهتر و بیشتر از بزنگاه عطاران عمل کرده و به ریشه های فرهنگ و هنر و اخلاق جامعه، ضربه بزنند.
  صرف طنز بودن برنامه و خندان مردم که دلیل نمی شود، هر کسی هر کاری خواست انجام دهد، اگر یک دیوانه در کوچه و خیابان شلوارش را پائین بکشد، گاه باعث خنده «شدید» مردم خواهد شد، و اما تلویزیون و شبکه های ضرغامی اجازه دارند تا بخاطر خنداندن مردم، تصویر این دیوانه را ضبط کرده و پخش نمایند!؟
  دویست نماینده مجلسی که بخاطر یک جمله مشایی، علیه مشایی نامه نوشتند و به رئیس جمهور تذکر دادند، چرا در قبال توهین عطاران به مردم و اخلاق و فرهنگ جامعه سکوت کرده اند، و چرا در این رابطه به ضرغامی تذکر نداده اند و نمی دهند!؟ نکند که نمایندگان مردم در مجلس، برنامه های شبکه های ضرغامی را تماشا نمی کنند!؟
  لاریجانی، که خود یک زمانی ریاست سازمان صدا و سیما را بعهده داشته است، اینک در جایگاه ریاست مجلس، چرا در رابطه با بزنگاههای توهین آمیز چیزی نمی گوید و واکنش نشان نمی دهد!؟

    منبع • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: سه شنبه 87/6/19::: ساعت 10:58 عصر

  تحلیلی پیرامون سخنان اخیر رهبر معظم انقلا‌ب
  حجت بر همگان تمام شد

        

                                                               

  سخنان مقام معظم رهبری در جمع اعضای هیأت دولت حاوی نکات مهم و اساسی بود که توجه خاص خواص جامعه و به‌تبع آن عموم مردم را می‌طلبد؛ سخنان حکیمانه‌ای که سراسر حکمت و پیام بود و بسان آب سردی بر آتش فتنه‌گران سیاسی. برجسته‌کردن این نکات می‌تواند در شفاف‌شدن و رساندن آن پیام‌ها به مردم نقش بسزایی ایفا کند:
  1- دولت نهم از ابتدا تاکنون از سرمایه عظیم حمایت خاص ولی‌امرمسلمین برخوردار بوده است، به‌طوری که در میان دولت‌های پس از انقلا‌ب کم تر دولتی می‌توان یافت که در این حدّ از اعتماد رهبری برخوردار بوده باشد. و عجیب است که برخی همواره درصددند این‌گونه وانمود کنند که از این اعتماد کاسته شده است در چند ماه گذشته که مقام معظم رهبری در سخنان خود تأیید مستقیمی نسبت به دولت نداشتند مخالفان دولت این‌گونه تبلیغ می‌کردند که معظم‌له چتر حمایت خود را از دولت برداشته و دیگر به آن اعتمادی ندارد. سخنان صریح و حمایت‌آمیز رهبری نسبت به دولت نهم نشان داد که ذره‌ای از اعتماد معظم‌له به دولت کاسته نشده بلکه شدت یافته است.     ادامه مطلب...

 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: چهارشنبه 87/6/13::: ساعت 10:43 صبح

  جانشین رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان یزد گفت:
   دولت احمدی نژاد از جنس دولت رجایی است و تضعیف آن تضعیف نظام و انقلاب است.
  یزدفردا :به‌گزارش ایرنا "احمد هژبری" روز پنجشنبه در همایش بسیجیان پایگاه اداری شهرستان مهریزازکسانی که به گفته او دولت نهم و مدیریت استان را با سخنان خود زیر سوال می‌برند انتقاد کرد.
  وی افزود: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری دولت نهم در عمل دولت کار ، خدمت، ارزشی و اصولگرا، استکبار ستیز و حامی انقلاب و نظام است.
  وی با طرح این پرسش که آیا دولتی که این قدر از طرف رهبری فرزانه انقلاب اسلامی حمایت می‌شود شایسته تضعیف و فشار است؟ گفت: بدون اغراق در طی 30 سال گذشته هیچ دولتی به اندازه دولت ارزشی نهم تحت فشار رسانه‌ای و برخی تحریم‌ها نبوده است.
  وی اظهار داشت: متاسفانه فردی در استان مصاحبه می‌کند و می‌گوید مدیریت کنونی آن در شان مردم این دیار نیست و دولت را تضعیف می‌کند.
  هژبری سوال کرد: آیا آن مدیریتی که استان را جولانگان اصلاح طلبان کرده بود در شان مردم بود؟
  وی افزود: مقام معظم رهبری در جمع مسوولان استان با صراحت از استاندار کنونی یزد حمایت کردند و آن را ارزشی و بسیجی خواندند.
  جانشین دفتر نظارت شورای نگهبان استان یزد گفت: همه نیروهای ارزشی و اصولگرا باید از دولت نهم حمایت کنند.
  او علت این امر را حمایت‌های مکرر مقام معظم رهبری از دولت ، کفر ستیزی، خدمت بی‌منت به مردم ، در خط امام بودن، ولایت مداری و ارزشی بودن و روحیه کار و تلاش بی‌وقفه آن ذکر کرد.
  وی افزود: امروز دولت با گفتمان امام و رهبری و ارزش‌ها همه وجود خود را برای خدمت به مردم و تحقق اهداف نظام صرف می‌کند.
  مهریز 15 هزار نفر بسیجی و بیش از 200 پایگاه مقاومت و 15 واحد بسیبج اداری دارد.
  این شهرستان با 50 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 87/6/11::: ساعت 12:20 صبح


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 87
  بازدید دیروز: 102
  کل بازدید :1620283

  >> درباره خودم <<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  اصولگرا

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<


  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<