سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بدترین مردم کسانی اند که از بدترین مسأله ها می پرسند تا دانشمندان را به اشتباه اندازند . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
اصولگرا • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 97/4/30::: ساعت 7:44 صبح


  ا
  امام جمعه موقت یزد:


  عضو فقهای شورای نگهبان گفت: عده‌ای با بهره گیری از ابزارهای رسانه‌ای هجمه‌های ناروایی را به دستگاه قضا کشور وارد کردند، چنین فضاسازی‌هایی با حمایت و پشتیبانی‌های استکبار جهانی و رسانه‌های آن‌ها صورت می‌گیرد.
  *******************

  به گزارش یزد رسا، آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یزد با اشاره به 8 شوال سالروز تخریب بارگاه و قبور ائمه اطهار در قبرستان بقیع به دست آل سعود و وهابیان خبیث بوده گفت: این ایام یادآور جنایت‌های این شجره ملعونه در مدینه منوره است، خباثت‌ها و جنایت‌های این جریان تکفیری تا به امروز نیز ادامه دارد و جهان اسلام را با معضلات فراوانی مواجه کرده است.

  وی با یادآوری حمایت‌ها و پشتیبانی‌های استکبار جهانی و اسرائیل و آمریکا از وهابیان و آل سعود، این جریان را دست‌نشانده مستکبرین خواند و عنوان کرد: وهابیان و تکفیری‌ها امروز نیز در یمن، بحرین، عراق، سوریه و افغانستان از هیچ ظلم و جنایتی فروگذار نیستند و این جنایت‌ها همگی در سایه حمایت دولت‌های غربی و استکباری صورت می‌گیرد.

  امام جمعه موقت یزد تصریح کرد: غربی که برای حمایت از حیوانات انجمن‌های فراوانی درست کرده، در برابر کشتار هزاران انسان بی‌گناه و جنایات هولناک در یمن و فلسطین بی‌تفاوت است، ماهیت حقیقی دولت‌ها غربی و استکباری، ظلم و قدرت‌طلبی است و هرگونه اعتماد به وعده‌های چنین مستکبرین زورگویی، اشتباهی بزرگ است.

  مدرسی با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و یاد و خاطره شهید بهشتی، به خدمات این نهاد در حمایت از حقوق مردم و اجرای عدالت اشاره کرد و ضمن تقدیر از کارکنان و متصدیان قوه قضائیه، عنوان کرد: قوه قضائیه حافظ عدالت در جامعه و آخرین پناه گاه کسانی است که حق آن‌ها ضایع می‌شود؛ و این مجموعه باید نهایت تلاش خود را در راستای انجام وظایفی و تکالیفی که عهده‌دار است به کار گیرد.

   وی ادامه داد: در این مدت شاهد این بودیم که عده‌ای با بهره گیری از ابزارهای رسانه‌ای علیه این مجموعه تبلیغات سوء به راه انداخته و هجمه‌های ناروایی را به دستگاه قضا کشور وارد کردند، نمونه این هجمه‌های ناروا، انتقاد و اعتراض به قصاص فرد جانی و قاتلی است که حافظان امنیت کشور را در قائله کوی پاسداران تهران به شهادت رساند.

  عضو فقهای شورای نگهبان افزود: چنین فضاسازی‌هایی با حمایت و پشتیبانی‌های استکبار جهانی و رسانه‌های آن‌ها صورت می‌گیرد و این در حالی است که خباثت و جنایت چنین فردی مشهود است و جامعه نیز مطالبه قصاص چنین فردی را دارد.

  مدرسی ادامه داد: از طرفی عده‌ای که همواره دستگاه قضا را موردحمله قرار می‌دهند و حرمت آن را می‌شکنند این هدف را دنبال می‌کنند تا اگر روزی در محضر قانون محاکمه شدند، سرافکنده نباشند و مردم را نسبت به قوه قضائیه که مجری عدالت در کشور است، بی‌اعتماد کنند.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دولتمردان و مسئولین در عمل باید به دنبال حل معضلات اقتصادی کشور بوده و به توصیه‌های مکرر رهبر معظم انقلاب در این خصوص توجه داشته باشند، گفت: مقابله با اخلالگران بازار و سودجویانی که به پایه‌های اقتصادی کشور ضربه وارد می‌کنند باید جدی‌تر باشد و مسئولین در این خصوص باید تدابیر بهتری اتخاذ کنند.

  عضو فقهای شورای نگهبان در پایان با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری به نمایندگان مجلس در دیدار هفته گذشته ایشان با نمایندگان، خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس باید به‌دور از گرایش‌های حزبی و جناحی، منافع مردم و کشور را در تصمیم‌گیری‌ها مدنظر قرار دهند.

  انتهای پیام/ • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 97/4/11::: ساعت 10:45 صبح


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 365
  بازدید دیروز: 221
  کل بازدید :1542684

  >> درباره خودم <<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  اصولگرا

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<


  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<