سفارش تبلیغ
هاست ایران
هاست ایران
خداى سبحان پاداش را در طاعت نهاده است و کیفر را برابر معصیت تا بندگان خود را از عذابش برهاند و به بهشت خویش راند . [نهج البلاغه]
اصولگرا
برخی از اصولگرایان بی‌توجه به بازی‌ای که رقبا طراحی کرده‌اند گرفتار دامی شده‌اند که می‌خواهند آیت‌الله مصباح را قربانی کنند. این‌ها باید بدانند که آیت‌الله مصباح یکی از رهبران فکری جریان اصولگرایی است و ما با دست خودمان نباید ایشان را قربانی کنیم و شخصیت‌شان را بکوبیم و بشکنیم. حکایت امروز آیت‌الله مصباح، حکایت دیروز شهید بزرگوار مطهری است.


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 93/6/31::: ساعت 10:36 عصر • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: یکشنبه 93/6/16::: ساعت 11:19 عصر

  رسانه‎های اصلاح‎‎طلب که این روزها به نوعی عزادار از دست دادن کرسی ریاست شورای شهر تهران و وزارت علوم بواسط حرکت متحد و گفتمانی جریان اصولگرا در مجلس و شورای شهر هستند، امروز تلاش کردند تا با سوء استفاده از گفتگوی علامه مصباح یزدی و حجت‎الاسلام تقوی، به القاء فضای اختلاف میان اصولگرایان بپردازند، این در حالی است که علاوه بر عملیات‎های میدانی مشترک اصولگرایان در ماه‎های اخیر، اخبار رسیده به خبرنگار رجانیوز نیز حاکی از یک واقعیت متفاوت است.


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: یکشنبه 93/6/16::: ساعت 11:6 عصر

  برخی افراد در منطقه و حتی کشور معتقدند که «ما در مقابل غرب یک راه بیشتر نداریم و آن هم تسلیم است! اگر با رضایت و خواست خود تسلیم نشویم، آنها ما را با فشار تحریم سیاسی و اقتصادی و زور نظامی وادار به تسلیم خواهند کرد».


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 93/6/15::: ساعت 6:51 عصر

  تقوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور
  حجت‌الاسلام تقوی در گفت‌وگو با فارس خبر داد
  احتمال برگزاری همایش سراسری اصولگرایان پیش از محرم

  عضو جامعه روحانیت مبارز از تلاش برای برگزاری همایش سراسری اصولگرایان با محوریت آیت‌الله مصباح‌یزدی تا پیش از محرم خبر داد. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 93/6/15::: ساعت 6:50 عصر


  این نماینده گفت: در صورتی‌ که وزیر علوم علوم نتواند رأی اعتماد نمایندگان را کسب کند به دلیل اینکه بسیاری از دانشجویان بورسیه شده از وی بابت هتک حرمت و حیثیت خود شکایت کرده اند و همچنین وزیر علوم باید پاسخگوی تخلفات وزارت علوم در یک سال گذشته باشد، دستگاه قضا باید فرجی دانا را ممنوع الخروج کند تا به پرونده وی رسیدگی شود.


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 93/5/27::: ساعت 7:14 عصر

  فیلم: وداع جانسوز پدر فلسطینی با نوزاد 10 ماهه • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: چهارشنبه 93/5/15::: ساعت 12:25 صبح

  پناهیان در حرم مطهری رضوی در جمع مسئولان بسیج دانشگاه‌ها پناهیان:به دلیل رشد ولایتمداری، سرعت زمان? ما در روشن شدن حقّ بسیار زیاد است/ به کسانی که می‌گفتند: «ما اسلحه نداریم که جنگ را ادامه دهیم!» باید مقاومت غزّه را نشان داد/ استمرار و توسع? ولایتمداری در تعامل سازند? مؤمنین با یکدیگر است/ چرا بعضی حزب‌اللهی‌ها زیاد رفیق ندارند و هم‌افزایی نمی‌کنند؟/ فروتنی نسبت به مؤمنین، ویژگی مهم قوم مقدمه‌ساز ظهور است


 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: چهارشنبه 93/5/15::: ساعت 12:12 صبح

  شهیدان آیت و دیالمه در زمان خود، در جامعه و مجلس شورای اسلامی چراغ و سنبل بصیرت و حق گوئی و حق طلبی بودند و وقتی نمایندگان مجلس اول با نظرات و اطلاعات دقیق و حق طلبانه این شهیدان روبرو می شدند، بلافاصله به یاری جبهه حق می شتافتند و در وقت لازم، تصمیم لازم را اتخاذ می نمودند.

  به گزارش «اهروصال» وبلاگ وزنه سیاسی نوشت: گروه حماسه و مقاومت برای اولین بار بزرگداشت شهید دکتر سید حسن آیت را بعد از گذشت 33 سال از شهادت این شهید راه بصیرت، برگزار می نماید، کاری در خور تقدیر است و گسترش فرهنگ و تفکر حق طلبانه شهید آیت، از نیازهای ضروری جامعه است، که به بصیرت افزایی و شناخت جبهه حق از باطل و تشخیص تحرکات دشمن و اقدام در زمان لازم، کمک می نماید.

   

  دکتر آیت در ساعت هشت صبح روز چهارشنبه 14 مرداد 1360 (چهل روز پس از فاجعه هفتم تیر) در مقابل منزلش در محله نارمک، توسط گروهک منافقین با شلیک 60 گلوله به شهادت رسید و در روز قبل از شهادت، با توجه به اینکه میر حسین موسوی بعنوان وزیر خارجه جهت کسب رأی اعتماد به مجلس معرفی شده بود، شهید آیت که نماینده مجلس شورای اسلامی بود، به نمایندگان قول می دهد که فردا اسناد مهمی را از وابستگی میرحسین موسوی به تفکرات سوسیالیستی در اختیار نمایندگان مجلس قرار می دهد که در روز 14 خرداد 60 به شهادت می رسد و آن گروه تروریستی اسناد همراه شهید آیت را به سرقت بردند و تا کنون هم خبری از آن اسناد بدست نیامده است و میر حسین موسوی هم بعد از مدتی با فشار جریانی خاص علی رغم مخالفت رئیس جمهور وقت، به نخست وزیری انتخاب گردید و هیچ کس دیگرهم نتوانست کاری که شهید آیت شروع کرده بود را ادامه دهد و به نتیجه برساند. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: چهارشنبه 93/5/15::: ساعت 12:10 صبح

     1   2      >

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 406
  بازدید دیروز: 221
  کل بازدید :1542725

  >> درباره خودم <<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  اصولگرا

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<


  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<