سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و در دعا هنگام باران خواستن گفت : ] خدایا ما را سیراب ساز به ابرهاى رام به فرمان ، نه ابرهاى سرکش خروشان [ و این از گفتار فصیح عجیب است ، چه او ابرهاى با رعد و برق همراه با بادها و آذرخشها را به شتران سرسخت همانند فرموده است ، که بار از پشت بیفکنند و در سوارى دادن سرکشى کنند ، و ابرهاى تهى از رعد و برق ترسناک را به شتران رام تشبیه کرده است که شیرشان را به آرامى مى‏دوشند و به آسانى بر پشتشان نشینند . ] [نهج البلاغه]
اصولگرا
حجت‌الاسلام محسن غرویان، عضو هیأت علمی مدرسه عالی امام خمینی
حجت‌الاسلام غرویان در گفت‌وگو با فارس:
کتاب عروة الوثقی همچون یک ریسمان محکم است

خبرگزاری فارس: عضو هیئت علمی جامعة المصطفی العالمیه گفت: کتاب عروة الوثقی سید یزدی را می‌توان یک ریسمان محکم دانست و حوزویان باید برای طی مدارج علمی به این ریسمان چنگ بزنند. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 91/12/26::: ساعت 12:30 صبح

  عروه الوثقی
  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
  ابعاد علمی و فقهی سید یزدی باید کنکاش شود

  خبرگزاری فارس: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به ابعاد علمی، عرفانی و فقهی مرحوم سید یزدی، بر شناسایی هرچه بیشتر این شخصیت بزرگ تاکید کرد. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 91/12/26::: ساعت 12:30 صبح

  عروه الوثقی
  نماینده مجلس عراق:
  صاحب عروه در عرصه سیاسی و اجتماعی تاثیرگذار بود

  خبرگزاری فارس: نماینده مجلس عراق با اشاره به تاثیرگذاری مرحوم سید یزدی در عرصه سیاسی اجتماعی، صدور فتوای جهاد در برابر انگلیسی‌ها و روس‌ها را از جمله اقدامات سید دانست.

  1391/12/25 - 09:30:00
  عروه الوثقی
  از سوی رئیس دانشکده علوم قرآنی دانشگاه کوفه صورت گرفت
  بررسی آرا و نظرات صاحب عروه در معرفت‌شناسی

  خبرگزاری فارس: رئیس دانشکده علوم قرآنی دانشگاه کوفه گفت: سید یزدی در کتاب عروة الوثقی ابتدا به معرفت توجه کرده و سپس همزیستی با معرفت را مورد توجه قرار داده و در نهایت از این رهگذر به شبهات پاسخ داده است. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 91/12/26::: ساعت 12:29 صبح

  آیت الله مصباح یزدی
  آیت‌الله مصباح یزدی:
  ولایت فقیه عامل انسجام و عزت نظام است

  خبرگزاری فارس: عضو خبرگان رهبری گفت: ولایت فقیه تنها رمز پیروزی انقلاب اسلامی و عامل انسجام، تداوم و عزت بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی است. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 91/12/26::: ساعت 12:27 صبح


  بهار زورکی با مدال الکی ! (خبر ویژه)

  آیا رئیس جمهور، اسفندیار رحیم مشایی را اشتباه گرفته و عناوین نچسب را به او نسبت می دهد؟
  احمدی نژاد روز گذشته ضمن اعطای نشان فرهنگ به رئیس دفتر سابق خود، تعریف و تمجیدهای اغراق آمیزی را که در حکم ریاست دبیرخانه جنبش عدم تعهد نیز برای مشایی فهرست کرده بود، دوباره ادا کرد. احمدی نژاد گفته است: در این مراسم از فرزند برومند ملت ایران تجلیل شد. برای من سخن گفتن از جناب مهندس مشایی سخت است. باید شهادت دهم این مرد، دلی پاک و زلال دارد. مردی است مهربان و عاشق تمام انسان ها و ایمانی دارد به استواری دماوند. من افتخار آشنایی با ایشان را در 27-28 سال قبل داشتم و این آشنایی با عنایات خداوند بر این بنده کوچک ادامه یافته است. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 91/12/21::: ساعت 11:41 عصر


  http://www.partosokhan.ir/index.asp?Number=668 • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: چهارشنبه 91/12/16::: ساعت 11:6 عصر

  رهبری
  رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس‌جمهور پاکستان:
  تفرقه‌افکنی میان امت‌اسلامی از اهداف صهیونیست‌هاست/ کشتار مذهبی در پاکستان تأسف‌بار است

  خبرگزاری فارس: رهبر معظم انقلاب در دیدار آصف علی زرداری با اشاره به این که ایجاد تفرقه از اهداف مسلم صهیونیست‌هاست، فرمودند: کشتار مذهبی در پاکستان واقعاً تأسف‌بار است و باید با برخورد قاطعانه اجازه نداد این مسئله، وحدت ملی پاکستان را بر هم زند. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: چهارشنبه 91/12/9::: ساعت 11:53 عصر

  این مدل نگاه مدیریتی که پیش از این در افکار عمومی به افرادی مانند هاشمی و دولت اصلاحات شناخته می شد، هم اینک بطور پر رنگی در مجموعه اقدامات کلان شهرداری تهران به چشم می خورد و سابقه حضور برخی مدیران دوم خردادی و کارگزارانی در شهرداری طی سالهای گذشته بیش از همیشه بر این فرضیه مهر صحت زده است که قالیباف در عمل یک "تکنوکرات" است و بدون تردید این مساله برای جریان انقلاب اسلامی به مثابه یک ارتجاع گفتمانی به فضای قبل از سوم تیر 84 می باشد. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: سه شنبه 91/12/8::: ساعت 10:53 عصر

     1   2      >

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 356
  بازدید دیروز: 221
  کل بازدید :1542675

  >> درباره خودم <<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  اصولگرا

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<


  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<