سفارش تبلیغ
صبا ویژن
می دانم که برترین توشه رهرو به سوی تو، اراده استواری است که با آن تو را برمی گزیند و اینک، قلبم با اراده ای استوار با تو رازگویی می کند. [امام کاظم علیه السلام ـ در دعایش زمانی که او را به سوی بغداد می بردند ـ]
اصولگرا

شکست سنگین گروه‌های حاشیه‌ای منتسب به اصولگرایان
*

درپی این شکست سنگین اما رسانه های منتسب به این طیف سکوت معناداری در پیش گرفته اند و سایت اینترنتی ارگان فراگیر تلاش دارد این شکست سنگین را با رأی نیاوردن یکی از کاندیداهای شهر قم توجیه کند! • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: یکشنبه 86/12/26::: ساعت 7:31 عصر

  گفتگوی تفصیلی با حجت الاسلام آقاتهرانی
  اصلاح‌طلبان واقعی اصول‌گرایان هستند

   اگر اول حق را شناختیم می‌توانیم بگوییم که دولت آقای احمد نژاد چقدر نزدیک یا دور است به حق، دولت آقای خاتمی چطور؟ دیگر سید بودن و روحانی بودن و جنجال‌های سیاسی هم ملاک نمی‌شود. اگر به اینجا برسد که مجلس پویا شود و محل هواهای نفسانی نباشد، خیلی فرق دارد.   ادامه مطلب • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: جمعه 86/12/24::: ساعت 8:32 عصر

  باید ما هوشیار باشیم؛ آحاد ملت باید هوشیار باشند. نماینده‏ى متدین، امین، طرفدار عدالت، مخالف با فساد، طرفدار حقوق محرومین، پایبند به مبانى اسلام و ارزشهاى اسلامى و خط امام؛ یک چنین نماینده‏اى را بفرستند مجلس؛ آنوقت مجلس مقتدر خواهد شد، عزتمند خواهد شد. تشخیص این براى همه البته آسان نیست، ولى باید تحقیق کرد، باید به آدمهاى مطلع، آدمهاى خبره، آدمهاى مطمئن مراجعه کرد. ادامه مطلب • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: پنج شنبه 86/12/23::: ساعت 11:38 عصر

   

  گروه سیاسی: حمید رسایی اگرچه با آغاز به کار دولت نهم به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم آغاز به کار کرده است اما نام وی پیش از اداره فرهنگ و ارشاد قم با دفتر جریان شناسی تاریخ معاصر گره خورده است. نگارش کتاب "کارنامه مجلس ششم" توسط رسایی که در آن به بررسی آماری و محتوایی عملکرد مجلس ششم پرداخته شده بود، موجب شده است وی احاطه کاملی به رخدادهای این مجلس داشته باشد. پایان داستان غم انگیز، تحصن چرا و چگونه، بازی ترور، آغاز یک پایان، شیک پوش کهنه گو، ناقوس انحطاط و مجلس ششم از نگاه اصلاح طلبان بخش دیگری از تألیفات وی درباره سالهای حاکمیت جریان دوم خرداد است. با این حال وی معتقد است مجلس ششم به مبانی انقلاب معتقد نبود.

   

  رسایی دیدار عضو ارشد حزب مشارکت با سفیر آلمان را تلاش برای تقویت پایگاه خارجی به دلیل فقدان بنیه داخلی و ریشه دینی می داند. او حمایت بوش از اصلاح طلبان را با توجه به اینکه این حمایت ها واکنش منفی متقابل را در داخل درپی دارد ناشی از حماقت دشمنان قلمداد می کند و درباره لیست موازی جبهه متحد اصولگرایان نیز افرادی را که به دلیل بازماندن از لیست اصلی به انتشار لیست موازی دست زده اند، به یادآوری انتقادات 4 سال قبل به چنین رفتارهایی و روی آوردن به عقل جمعی دعوت می کند:  ادامه مطلب • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: دوشنبه 86/12/20::: ساعت 8:37 صبح

  گفته می شود قاسم روانبخش کاندیدای هشتمین دوره ی نمایندگی مجلس شورای اسلامی، در صدر نظر سنجی مردم قم قرار گرفته است.

  نمایش تصویر در وضیعت عادی        نمایش تصویر در وضیعت عادی       نمایش تصویر در وضیعت عادی       نمایش تصویر در وضیعت عادی       نمایش تصویر در وضیعت عادی

  نمایش تصویر در وضیعت عادی     نمایش تصویر در وضیعت عادی     نمایش تصویر در وضیعت عادی     نمایش تصویر در وضیعت عادی     نمایش تصویر در وضیعت عادی

   

   

   

    • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 86/12/18::: ساعت 10:9 عصر

  بازتاب برنا: بنا به اخبار رسیده حجت الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش در صدر نظر سنجی های شهر قم قرار دارد

  حجت الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش نامزد هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی از شهر علم و فضیلت قم را، اینگونه یافتیم.  گروه فرهنگی تبلیغی راه آینده 

   

  نمایش تصویر در وضیعت عادی         نمایش تصویر در وضیعت عادی        نمایش تصویر در وضیعت عادی         نمایش تصویر در وضیعت عادی        نمایش تصویر در وضیعت عادی

                         

  از وبلاگ حجت الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش دیدن فرمایید

  منبع • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 86/12/18::: ساعت 2:51 عصر

  از آنجا که تلاش برای شناسایی و معرفی نامزد اصلح وظیفه است، سعی بر آن داریم تا نامزدهایی که از سوی اشخاصی که نظرشان حجتی محکم است، خدمت کاربران گرامی معرفی گردند. اما در باره نامزد اصلح یزد با اظهار نظراتی که از سوی برخی از بزرگان روحانی و معتمدین صورت گرفته، نامزد جبهه متحد اصولگراین در یزد حجه الاسلام والمسلمین سید مهدی صدرالساداتی به عنوان نامزد اصلح معرفی گردیده است. نمونه ای از تأیید کنندگان به شرح ذیل است.   منبع

   

                            • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: پنج شنبه 86/12/16::: ساعت 12:39 صبح

  بازتاب گسترده سفر احمدی نژاد در رسانه های جهان مانور قدرت تهران-بغداد پیش چشم اشغالگران

  در آستانه سفر رئیس جمهور کشورمان به عراق رسانه های غربی اخبار و گزارش های متعددی که حاکی از نگرانی شدید محافل آمریکایی و صهیونیستی نسبت به این سفر است منتشر می کنند. محتوای این گزارش ها بیش از هر چیز نشان دهنده آن است که آمریکا، اسرائیل و متحدانشان از روابط عمیق و صمیمانه ای که میان ایران و حکومت منتخب عراق وجود دارد سخت پریشان و ناراحت هستند و سفر احمدی نژاد به بغداد که به گمان آنها این روابط را عمق و شدت بسیار بیشتری خواهد بخشید نگرانی آنها را افزون تر ساخته است.
  محافل غربی مطابق آنچه در روزهای اخیر گزارش شده بیش از هر چیز نگران این موضوع هستند که این سفر بویژه از حیث منافع اقتصادی وسیعی که نصیب ملت عراق خواهد کرد به ضرر حضور اشغالگرانی تمام شود که برای چپاول سرمایه های مردم عراق پا در این کشور نهاده اند. سفر احمدی نژاد کابوس محور «تهران-بغداد» را زنده کرده است.
  پرونده منافقین در عراق بسته می شود
  مشاور امنیت ملی عراق از تقدیم طرح بغداد برای پایان دادن به پرونده گروهک تروریستی منافقین به رئیس جمهور کشورمان خبر داد.
   ادامه • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: یکشنبه 86/12/12::: ساعت 5:29 عصر


  مراسم اربعین کربلا با حضور بی سابقه حدود 10 میلیون زائر در جوار بارگاه مطهر امام حسین(ع) و 72 تن از یارانش، بدون هرگونه حادثه تروریستی برگزار شد.
  به گزارش واحد مرکزی خبر، ارتش و پلیس عراق در تامین امنیت بزرگترین گردهمایی و عزاداری شیعیان در مراسم اربعین سالار شهیدان(ع) امسال موفق عمل کرد. حدود 40هزار نیروی امنیتی و پلیس عراق در داخل و حومه کربلای معلا تامین امنیت را برعهده داشتند و در سراسر عراق مجموعاً 100 هزار نظامی عراقی در آماده باش به سرمی بردند. همچنین، 1000 پلیس زن، برای بازرسی زنان، در ورودی های بین الحرمین مستقر شده بودند. حضور این نیروها، موجب شد تا پلیس عراق بتواند یک خودرو بمب گذاری شده را کشف و بیش از 40 تروریست را بازداشت کند. از مجموع حدود 10 میلیون زائر کربلا، زائرانی نیز از کشورهای ایران، عربستان، کویت، اردن، بحرین، عمان، هند، بنگلادش، تاتزانیا، جمهوری آذربایجان، پاکستان، افغانستان و کشورهای اروپایی حضور داشتند.
  تعداد این زائران خارجی، حدود 60 هزار نفر اعلام شد.
  در مراسم اربعین پنجشنبه گذشته کربلا، «نوری مالکی»، نخست وزیر عراق نیز حضور یافت و سخنانی ایراد کرد. وی در جمع میلیون ها زائر گفت: روند آشتی ملی در عراق موفقیت آمیز بوده و شبح جنگ داخلی دور شده است. به گزارش ایسنا، یک مقام این شهر گفت: تعداد زائران امسال باید دلیلی باشد بر توجه بیشتر دولت به این شهر. آنها باید خدمات شهری نظیر آب و برق را بهبود ببخشند.
  خبرگزاری فارس نیز گزارش داد، خیل عظیمی از پیروان آئین مسیحیت و صابئین به همراه دستجات و هیئت های عزاداری روز اربعین وارد کربلا شدند.
  یک شهروند ساکن اربیل و پیرو آئین صابئین دراین باره گفت: طی سال های گذشته همراه دستجات استان کرکوک در این مراسم شرکت می کردیم، ولی امسال برای اولین بار در این مراسم به طور مستقل حضور یافتیم. این پیروان ادیان آسمانی از استان های میسان، ذیقار، بصره و سایر استان ها وارد کربلا شدند.
  پنجشنبه گذشته علاوه بر کربلا، دیگر شهرهای عراق و کشورهای شیعه نشین همچون بحرین، آذربایجان، هند، قطر، سوریه و برخی کشورهای اروپایی شاهد مراسم اربعین و عزاداری بوده است.
  عزاداران شهر کراچی پاکستان پرچم های آمریکا و اسرائیل را به نشانه اعتراض به تجاوزات آنان به دنیای اسلام و پرچم دانمارک را به نشانه اعتراض به بی حرمتی مطبوعاتی این کشور به پیامبر اسلام(ص)، آتش زدند.
  سایر رویدادها:
  ¤ 70 سناتور آمریکایی طرح عقب نشینی اکثر سربازان این کشور از عراق را تصویب کردند. این در حالی است که کاخ سفید اعلام کرد «جرج بوش» رئیس جمهور آمریکا، این طرح را وتو خواهد کرد.
  ¤ وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد سیاست های جنگ طلبانه بوش، رشد اقتصادی آمریکا را به صفر نزدیک کرده است. • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: شنبه 86/12/11::: ساعت 8:48 صبح

  از عجایب این عالم داشتن «درون و برون» برای موجودات است . نمی دانم آیا آفریده ای است که دارای ظاهر و باطن نباشد ؟ و البته عجیب تر تفاوت جدی این اندرونی با آن بیرونی است که جدا شگفت انگیز می باشد . انسان های دقیق و هوشیار فراتر از ظاهر را می بینند و به شکل بیرونی کمتر توجه می نمایند و باطن را معیار برای قضاوت خویش قرار می دهند بر خلاف افراد ظاهر بین که فقط نمای ظاهری برایشان جذاب و قانع کننده بوده و یا کمتر به حقیقت مسأله توجه دارند و ملاک برای آنها واقعیت بیرونی است . بسیاری از حوادث تلخ و ناگوار در زندگی فردی و اجتماعی ناشی از همین قضاوت های سطحی و ظاهری است چه کلاه های گشادی استعمارگران به واسطه ی همین ظاهرسازی ها بر سر ملت ها گذاشتند و چه جنایت ها و خیانت هایی که ظاهر زیبایی داشته ولی در باطن و درونش سیاهی و ظلمت ظلمش «جان» آدمی را می آزارد. در ایران اسلامی منافقین کوردل با ظاهری آراسته و با نام مجاهدین خلق و به اسم اسلام و قرآن و نهج البلاغه و جهاد فی سبیل الله جنایاتی را آفریدند که شاه با همه قساوت قلبش مرتکب آن نشده بود .

  باید هشیار بود خطر نفاق به تعبیر «قرآن کریم» از کفر بیشتر است و حتی اگر منافقین مسجد هم بسازند باید خراب شود و به زباله دانی تبدیل گردد نفاق با ظاهر آراسته و باطن کفرآمیز همواره می کوشد تا اتحاد ملی و انسجام اسلامی را مورد حمله و هجوم خود قرار دهد و جامعه را از پیروی منویات ولی امر مسلمین باز داشته و شخصیت ها را تقسیم بندی و احزاب و گروه ها را به جای تعامل رو در روی هم قرار دهد .نفاق مردم را دست کم می گیرد و جامعه را دارای شعور سیاسی ندانسته و فقط خود را بزرگ می پندارد و حذف خویش را مساوی با عدم حیات اجتماع تلقی می نماید و اگر به هر دلیل نتواند به نقش خودخواسته برسد زمین و زمان را به باد فحش و ناسزا گرفته و اگر زورش برسد از ترور شخصیت تا ترور فیزیکی ابایی ندارد.

  راه نجاتی برای اهل نفاق جز آتش جهنم نیست . به خدا پناه می بریم و برای حسن عاقبت خویش دعا می کنیم .   منبع • کلمات کلیدی :
 • محمد حق جو ::: پنج شنبه 86/12/9::: ساعت 9:50 صبح

     1   2      >

  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<
  بازدید امروز: 88
  بازدید دیروز: 102
  کل بازدید :1620284

  >> درباره خودم <<

  >> پیوندهای روزانه <<

  >>آرشیو شده ها<<

  >>لوگوی وبلاگ من<<
  اصولگرا

  >>لینک دوستان<<

  >>لوگوی دوستان<<


  >>اشتراک در خبرنامه<<
   

  >>طراح قالب<<